Hemoroidy

   Masz problemy z siadaniem i czujesz kłucie w okolicy odbytu? A w pracy większość czasu siedzisz? Z powodu nękających Cie zaparć, pojawiają się hemoroidy, które oprócz bolesności sprawiają Ci problemy przy każdym wypróżnianiu. W tym wypadku możesz zastosować tylko i wyłącznie nasiadówki z kory dębu, kasztanowca lub rumianku. Jeśli hemoroidy nie znikają, a wręcz przeciwnie sprawiają Ci coraz większy ból, krwawią lub swędzą koniecznie musisz skontaktować się z lekarzem, który zaleci Ci stosowanie odpowiedniego środka. Nie sięgaj samodzielnie po żadne łatwo dostępne bez recepty maści i czopki.

Specjalista odpowiada

Czy można zajść w ciążę podczas miesiączki?

   Ostatnio kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam prezewatywa. Miałam 4 dzień okresu. Mój cykl to 35 dni. Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję
   Możliwość zajścia w ciążę istnieje, ponieważ plemniki mogą przeżyć i zachować zdolność do zapłodnienia nawet przez 7 dni. Jest to jednak mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę długość trwania Pani cykli miesiączkowych.


 Przygotowania do ciąży
Ciąża
Anemia w ciąży
Bezsenność w ciąży
Bóle głowy
Bóle kręgosłupa
Hemoroidy
Mdłości i wymioty w ciąży
Obrzęki w ciąży
Rozstępy
Skurcze w ciąży
Upławy
Wzdęcia
Zapalenie pęcherza
Zaparcia w ciąży
Zgaga w ciąży
Żylaki
Odzież ciążowa


2010 www.ciaza.info.pl