Hemoroidy

   Masz problemy z siadaniem i czujesz kłucie w okolicy odbytu? A w pracy większość czasu siedzisz? Z powodu nękających Cie zaparć, pojawiają się hemoroidy, które oprócz bolesności sprawiają Ci problemy przy każdym wypróżnianiu. W tym wypadku możesz zastosować tylko i wyłącznie nasiadówki z kory dębu, kasztanowca lub rumianku. Jeśli hemoroidy nie znikają, a wręcz przeciwnie sprawiają Ci coraz większy ból, krwawią lub swędzą koniecznie musisz skontaktować się z lekarzem, który zaleci Ci stosowanie odpowiedniego środka. Nie sięgaj samodzielnie po żadne łatwo dostępne bez recepty maści i czopki.

Specjalista odpowiada

Objawy menopauzy

   Dzien Dobry, Chciałabym się dowiedzieć, czy objawy takie jak: osłabienie, lęk przed pracą oraz szybkie męczenie się należą do objawów menopauzy. Moja mama ma 49 lat i od 2 dni wystepują u niej powyższe zaburzenia.
   W okresie menopauzy mogą występować tzw. objawy psychiczne, różnie silnie wyrażone. Nie są to jednak ani objawy typowe, ani specyficzne dla tego okresu w życiu kobiety. Objawy mogą być wynikiem różnych zaburzeń emocjonalnych i somatycznych. Radzę skonsultować się w tej sprawie z lekarzem.


 Przygotowania do ciąży
Ciąża
Anemia w ciąży
Bezsenność w ciąży
Bóle głowy
Bóle kręgosłupa
Hemoroidy
Mdłości i wymioty w ciąży
Obrzęki w ciąży
Rozstępy
Skurcze w ciąży
Upławy
Wzdęcia
Zapalenie pęcherza
Zaparcia w ciąży
Zgaga w ciąży
Żylaki
Odzież ciążowa


2010 www.ciaza.info.pl